Субсидії та прибирання снігу обговорили в Мукачівській РДА

Бюджетні питання, отримання соціальних допомог, підготовка до виборів та прибирання снігу у районі. Такими були основні питання, які обговорювали керівники району із головами сіл та селищ у Мукачівській РДА на робочій зустрічі.

На засіданні обговорили також монетизацію субсидій і новий вид державної допомоги «Муніципальна няня». Правоохоронці та рятувальники звернулись до голів з інформацією стосовно підготовки до майбутніх виборів президента.

Чимало уваги присвятили і актуальній нині темі – розчистці шляхів від снігу на території Мукачівського району. За словами т.в.о. голови РДА Іллі Токаря, у населених пунктах району прикладають максимум зусиль, щоб залучити якомога більше техніки та подолати наслідки снігопаду.

Сільські голови запевняють: дороги у населених пунктах прибираються та приводяться до ладу у міру сил. За їхніми словами, неабияк допомагає і керівництво РДА із наданням техніки.

У РДА запевняють, що триматимуть ситуацію із прибиранням снігу на контролі, а мешканців просять поставитись із розумінням.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 3 =