Переможцем Чемпіонату зі стронгмену в Хусті став атлет з Ізраїлю

Чемпіонат зі стронгмену у ваговій категорії до 110 кілограмів відбувся у Хусті. Змагання поділили на два етапи: кваліфікаційний, в якому взяли участь 34 атлета, і фінальний, де змагалися 10 найкращих стронгменів. У фінал вийшли представники Польщі, України, Ірану та Ізраїлю.

За день до змагань атлетів зважували і реєстрували, а всі організатори провели прес-конференцію. Для надання події більшої статусності запросили й телекоментатора Олександра Гливинського і відомого строгмена Магнуса вер Магнуссона, чотириразового володаря титулу «Найсильніша людина планети». Всі атлети, що виявили бажання брати участь в змаганнях, повинні були пройти строгий відбір. Перевіряв і реєстрував спортсменів місцевий «богатир» Денис Бережник.

Підготовка до змагань зайняла цілий місяць. В останній день перед змаганнями Роман Зажирко, ініціатор проведення цьогорічних змагань в Хусті, майже постійно перебував на зв’яку з підлеглими, плануючи розташування майданчику, освітлення, трансляції та багато іншого. Не забув Роман підготувати і культурну програму. Підтримав змагання вже традиційно народний депутат Валерій Лунченко.

Самі змагання поділили на два етапи: кваліфікаційний, в якому взяли участь 34 атлета, і фінальний, де змагалися 10 найкращих стронгменів. Перші десять місць вирішили заохотити не тільки медалями і кубками, а й грошовими призами.

У фінал вийшли представники Польші, України, Ірану та Ізраїлю. І перше місце, досить несподівано для багатьох вболівальників з України, отримав Давид Шамей, на півтора бала випередивши Олександра Кочергіна, минулорічного переможця Чемпіонату світу зі стронгмену. Захід пройшов успішно, а Сергій Конюшок зауважив, що, можливо, і втретє турнір пройде на теренах Закарпаття.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 4 =