Став Чемпіоном України. Перемога Роберта Мартона

Мукачівець Роберт Мартон завоював золото на Чемпіонаті України з боксу. Для спортсмена з Мукачева це перше золото Чемпіонату України серед дорослих. 11 вересня в Одесі відбулися фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків. Ці змагання є головним національним стартом року для українських боксерів. Переможці визначалися у 13 вагових категоріях. Роберт Мартон виступав у категорії 92 кг. Він провів 3 поєдинки і у всіх трьох здобув перемогу з рахунком 5:0. Боксом Роберт займається вже 19 років. Свою кар’єру колись починав в Мукачеві. На чемпіонаті України серед дорослих це його перше золото – розповідає спортсмен. До змагань старанно готувався як сам чемпіон, так і вся його команда. До цієї перемоги довго йшли та багато працювали, адже виграти чемпіонат України з боксу серед дорослих справа не з простих. На досягнутому боксер зупинятись не збирається, невдовзі розпочне підготовку до здобуття наступного титулу і візьме участь у чемпіонаті світу. Тож пишаємося здобутками мукачівця та бажаємо йому подальших перемог.