На стадіоні Вишкова на Хустщині працюють над встановленням глядацьких трибун

Вишківський стадіон, що на Хустщині, має відмінне футбольне поле, на якому проходять як тренування, так змагання. Однак трибун для вболівальників, як таких, він немає. Наразі над цим тут активно працюють.

22-річний Михайло Попович – запасний гравець команди ФК «Вишково», він у команді вже кілька років поспіль. Щоправда, почав грати у футбол ще в дитинстві. З віком любов до цього виду спорту не зникла, навпаки – зросла. Родом хлопець із сусіднього села, а оскільки не уявляє свого життя без футболу, то відстань не завадила тренуватись самому, а наразі ще й тренувати дітей, і то – різних вікових груп.

Те, що команда Вишкова зараз переживає непрості часи, підтвердив і її головний тренер Адальберт Борбіл. Передусім наголосив на нестачі футболістів та недофінансуванні футболу .
Власне, наразі місцевий стадіон має відмінне футбольне поле, на якому проходять як тренування, так змагання, у тому числі й Першість області з футболу відбулася минулими вихідними. Однак немає він трибуни для вболівальників, як такої. Де-не-де бачимо лишень металеві конструкції, а старенькі лавиці на них залишились не всюди. До слова, без вболівальників, команда і футбол у цілому навряд надалі розвиватимуться, переконані у цьому усі без винятку.

Співпраця з Угорщиною тут давня. І дружба з містом – побратимом Пакш триває аж близько 20-ти років. Відтак чимало спільних проектів реалізовано і стільки ж на черзі, запевняє тутешня влада. Щодо футбольного майбутнього в селищі, то йому бути! Адже традиції, що беруть свій початок у 30-х роках минулого століття, до цього зобов’язують чи не кожного причетного як до спорту зокрема, так і до Хустського краю загалом.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + seven =