У Тячеві завдяки утворенню ОТГ успішно розвивають спорт

Створення Тячівської об’єднаної територіальної громади дало змогу розвивати важливі соціальні проекти, на які раніше коштів не вистачало. Особливу увагу приділяють тут розвитку спорту.

Вже побудовано низку великих та малих спортивних об’єктів. В громаді з’являються щоразу нові спортивні секції, а талановита молодь робить успішні кроки в спортивній кар’єрі.

Тячівська громада була однією з перших, де запрацювала реформа. Сьогодні доказом позитивного досвіду є значна кількість втілених в життя задумів. Міський голова Тячева Іван Ковач охоче ділиться секретами успіху з колегами, серед яких і фінансова складова.

Переконатися на власні очі в успішності даної стратегії охочі змогли, відвідавши новий спортивний комплекс «Арена». Спортивний комплекс є гордістю міста, але він далеко не єдиний об’єкт в даній сфері.

Для експертів в області децентралізації Тячівська громада є чітким і зрозумілим прикладом успішності реформ. Кажуть, решті громад зволікати з об’єднанням не варто.

Громади, які тільки планують об’єднання, мають змогу на практиці побачити результати даної роботи. Сьогодні в Україні триває процес децентралізації. На даний момент в державі вже утворено 811 об’єднаних територіальних громад, які виникли внаслідок об’єднання 4196 рад. В Закарпатті ця тенденція значно повільніша. В області з 2015 року утворено тільки 6 громад. Успішна реалізація низки соціальних проектів на їх території є доказам того, що варто рухатись в заданому напрямі задля добробуту своїх громадян.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four − 2 =