Мукачівська спілка підприємців провела засідання в оновленому складі

На засіданні Мукачівської міськрайонної спілки підприємців, що відбулося цими вихідними, розглядали ряд важливих питань. Провідною темою зустрічі стало обговорення співпраці адвокатів та підприємців, з метою захисту малого та середнього бізнесу. Варто наголосити, що засідання провели у оновленому складі.

2 листопада 2019 року відбулося засідання оновленого складу правління Мукачівської міськрайонної спілки підприємців. Створена у 2000 році, спілка сьогодні переживає новий етап розвитку, поєднуючи інтересиа двокатів та підприємців. Проте потужний механізм юридичного захисту підприємців вибудував саме засновник спілки – Олексій Фазекош.

Під час засідання підприємці міста поділилися своїми думками щодо того, наскільки влада на законодавчому рівні підтримує або ж навпаки створює перепони для розвитку малого та середнього бізнесу.

Власне, щоб покращити і полегшити роботу підприємців, адвокати пропонують запозичити європейську тенденцію співпраці.

Також було прийняторішення про підсилення потенціалу Спілки. З цією метою було прийнято рішення розширити склад Правління Спілки. Зокрема, за напрямом законотворчої діяльності та юридичного захисту бізнесу тепер додатково працюватимуть відомі адвокати регіону – Михайло Беран та Микола Буташ. Також створили секретаріат Спілки (який очолюватиме керівник Департаменту з комунікацій ДаріяБіловар). Щодо співпраці зі ЗМІ відповідатиме директор мукачівського телеканалу “М-студіо” Володимир Шубець.

Спільним рішенням члени спілки погодили, що за напрям взаємодії з органами державної влади та загальний розвиток Спілки відповідатиме новий заступник голови ММСП – депутат місцевої Ради Роберт Іванчо.

Також присутні дійшли до висновку, що на наступному зібранні необхідно визначити одного кандидата, який представлятиме інтереси спілки на засіданнях мукачівського виконкому.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + nineteen =