Ужгородці в разі надзвичайних ситуацій отримуватимуть смс-повідомлення

Меморандум про співробітництво підписали 27 січня Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та заступниця генерального директора компанії «Vodafone Україна» Олена Котельнікова. Відтепер ужгородці та гості міста отримуватимуть безкоштовно смс-повідомлення про загрозу виникнення або у разі надзвичайних ситуацій. Це перший проєкт в Україні, який стартує з Ужгорода – найзахіднішого обласного центру і поширюватиметься по всій регіонам країни.

Безкоштовна послуга розсилки смс про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, стихійних лих, навчань тощо відтепер доступна для ужгородців та гостей міста. Після дворічних перемовин Ужгородська міська рада та компанія «Vodafone Україна» підписали Меморандум про співпрацю.

Практично всі ужгородці мають сім-карти «Vodafone Україна», а майже 20% – навіть дві. Тому оповіщення охопить більшість населення міста.

Попереджений – значить озброєний – таке правило діє у правоохоронців. А інформування людей про надзвичайну ситуацію дасть змогу швидко відреагувати, а відповідним службам своєчасно і ефективно діяти.

Варто сподіватися, такий соціальний проєкт співпраці бізнесу з місцевими громадами стане прикладом для інших населених пунктів у різних регіонах країни. Своїм досвідом поділяться з регіональним відділенням Асоціації міст України, а також з представниками Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, «Закарпаттяобленерго», «Закарпатгазу» та інших служб, аби скористалися можливістю попереджати жителів про побутові відключення, ремонтні роботи тощо.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 11 =