Жителі мукачівської багатоповерхівки скаржаться на смітники під вікнами

Жителі одного з будинків мукачівського мікрорайону ДОСи скаржаться, що їм просто під вікна поставили баки для сміття. Аби позбутися набридливих комах і жахливого смороду, сусіди трьох багатоповерхівок перетягують один контейнер з місця на місце.

Світлана Миколаївна мешкає у будинку по вул. Дорошенка 2а вже кілька десятиліть. Каже, що раніше усі контейнери для сміття стояли на спеціально облаштованому майданчику. Тижні зо два, розказує пані Світлана, сміттєві баки прибрали з їх попереднього місця і розставили під будинками. Такий стан речей мешканців багатоповерхівки зовсім не влаштовує.

Сміття у контейнер, пояснюють місцеві, зносять з трьох багатоповерхівок: Дорошенка 2, Дорошенка 2 а і Берегівська 108. Але найбільше страждають від бруду і смороду мешканці будинку Дорошенка 2а. Подібна ситуація і у жителів будинку по вулиці Левітана, 2. Сміттєві баки, кажуть вони, поставили просто біля дитмайданчику.

Жителі мікрорайону самотужки перетягли контейнер подалі від дитмайданчика. Але, кажуть, працівники АВЕ повернули його назад. Для чого знадобилося прибирати сміттєві баки зі спеціально облаштованого місця – ніхто не знає. Але такий стан справ людей зовсім не влаштовує. Тому вони звертаються до муніципальної інспекції міста, аби вона вжила необхідних заходів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + ten =