Ліси Виноградівщини вздовж доріг перетворилися на звалища

Лісівники Виноградівщини готуються ліквідовувати звалища сміття у лісах і просять закарпатців залишатися людьми.

Через те, що «АВЕ Виноградів» припинила вивозити сміття у районі, майже всі лісосмуги і лісові масиви, розташовані вздовж трас, перетворилися на несанкціоновані сміттєзвалища. Якщо проблему з вивезенням сміття із населених пунктів не вирішать, Виноградівщину чекає екологічний колапс.

Сніг ще повністю не зійшов, а перше потепління вже відкриває сумну картину – гори непотребу вздовж дороги з Великої Копані до Малої Копані. Предмети повсякденного вжитку, старі телевізори, унітази та сміття від будівельних матеріалів, пляшки від пива та алкогольних напоїв, дитячі підгузки – це все можна знайти вздовж дороги у лісосмузі.

Лісівники кажуть, є такі місця, де роками не можуть навести лад і вивезти сміття. Одного дня приберуть, а на інший день – все повторюється. Обурюються: люди не поважають свій край, в якому живуть і виховують дітей. Адміністративна відповідальність на порушників не діє, та й механізми її не досконалі.

Засмічення довкілля – тема не нова. Гори непотребу говорять нам про те , які господарі живуть у мальовничих гірських селах. Лісівники вкотре звертаються до громадян з проханням залишатися людьми на лоні природи і попереджають: за засмічення державного лісового фонду передбачена адміністративна відповідальність і штраф від 450 до 800 гривень.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 12 =