Сміття з Ключарків не вивозять третій тиждень. Чому – не зізнаються

Вже три тижні із села Ключарки Мукачівського району не вивозять сміття. Місцевих ситуація неабияк обурює, а сільська голова Зоряна Павлик у пошуках відповіді на питання, чому виникла сміттєва проблема, пішла до мукачівських чиновників.

Із питанням голова села прийшла до керівника Мукачівського комунального підприємства «Чисте місто» Душки Василівної Масалової. Проте вона слухати людей, вочевидь, не схотіла. Поспілкуватися вдалося із заступниками міського голови. Зоряна Павлик каже, також зверталися за поясненням, чому із села не вивозять сміття, до керівника АВЕ, компанії, яка займається вивезенням твердих побутових відходів. Керівника «Чистого міста» все ж таки змусили дати пояснення, проте, за словами сільської голови, відповідь не надто чітка.

Коли ж сміття із села, вулиці якого починають ставати антисанітарними, почнуть вивозити сміття – відповіді ніхто не дає, жінка каже, їх усюди ігнорують і уникають. Громада Ключарок вважає, що сміттєва проблема може бути тиском на селян через небажання об’єднуватися з Мукачевом.

Якими будуть наступні кроки очільників села задля вирішення проблеми – поінформуємо обов’язково у наступних випусках новин.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + one =