Трасою «Мукачево-Рогатин» на Тячівщині можна їхати не швидше 10 км за годину

Не більше 10 км за годину – із такою швидкістю рухаються автомобілі у селі Нижня Апша дорогою національного значення «Мукачево-Рогатин». За словами водіїв, ситуація критична.

Через ями вони змушені витрачати вдвічі більше часу, а самі авто доводиться постійно ремонтувати. Обурені станом доріг нардепи Василь Петьовка, Валерій Лунченко і Роберт Горват звернулися до голови Укравтодору Славоміра Новака.

Пенсіонер пан Михайло 50 років за кермом. Каже, що за пів століття капітальний ремонт дороги «Мукачево–Рогатин» не проводився жодного разу. Чоловік дивується, куди ідуть сплачені ним гроші у вигляді акцизу за пальне.

Те саме питання цікавить і водія пана Миколу, якому постійно доводиться їздити автошляхом «Мукачево – Рогатин». Сьогодні, додає він, дорога просто вбиває авто на ходу.

Люди кажуть, що раніше, аби проїхати 1,5 км, необхідно було менше 5 хвилин – сьогодні на цю ж відстань витрачається вдвічі більше часу. У зв’язку зі зміною проїзду важковагового транспорту до Румунії та Угорщини, говорять водії, на трасу навантаження зросло ще більше. Багатотонні фури, вагу яких ніхто не контролює, просто покалічили автошлях.

На справжню небезпеку перетворилися мостові переправи в селищах Тересва та Буштино. Вони потребують капітального ремонту.

Народні депутати від Закарпаття – Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват звернулися до Голови Укравтодору Славоміра Новака, терміново вирішити питання додаткового виділення коштів для ремонту Мукачево-Рогатин 500 млн грн та додатково 50 млн для латання ям, що дозволить, принаймні, зменшити соціальну напругу в регіоні та приступити до ремонту дороги. У зверненні народні депутати вказують, що дорога капітально не ремонтувалася понад 25 років, у зв’язку із її завантаженістю, збільшення трафіка та хронічного недофінансування її стан катастрофічний. Аби її відремонтувати протягом кількох років, щороку потрібно щонайменше 500 мільйонів грн.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 5 =