У власників «євроблях» залишається тиждень, щоб оформити машини в Україні

До уваги власників євроблях: «канікули» завершуються! 22 серпня спливає термін розмитнення ввезених з порушенням автівок на іноземній реєстрації, тож на автомобілістів чекають штрафи!

Санкції по «євробляхах» мали набути чинності з 24 травня 2019 року, однак їх відтермінували на 90 днів. За цей час власники автівок на іноземній реєстрації не поспішали розмитнювати своїх «залізних коней». Так, статистика Закарпаття після закінчнння «пільгового» періоду з 23 лютого по цей день – всього 411 «євроблях».

За тиждень, з 22 серпня, вступають в дію нові норми Митного кодексу щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення вимог законодавства при переміщенні транспортних засобів з іноземною реєстрацією в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту.

Від 170 до 170 тисяч гривень з конфіскацією транспортного засобу – у таких межах коливатимуться розміри штрафів. Нацполіція вже має доступ до бази даних митниці, починаючи з 00 годин 22 серпня матимуть всі повноваження зупиняти «євробляхи». А притягатимуть до відповідальності порушників законодавства вже через 21 день.

Варто додати, автівки з іноземною реєстрацією, які будуть ввозитися на територію України на термін понад 30 днів, мають бути поставлені на облік – зареєстровані в органах МРЕО протягом 10 днів з дня ввезення. Також є зміни і стосовно пересічників, які вважають, що вже оплатили штраф і більше до них претензій не буде.

Правохоронці та митники радять власникам «євроблях», поки є ще час і можливість, вивезти транспортні засоби за межі митної території України або задекларувати їх у митний режим «імпорт» до 22 серпня 2019 року.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × five =