На Закарпатті заснували першу школу лідерства для молоді

Першу школу лідерства для молоді заснували у Закарпатті. 25 червня в Ужгороді для півсотні відвідувачів заходу виступали 5 спікерів – відомих та успішних кожен у своїй сфері

, які ділилися з перспективною молоддю секретами успіху, своїми перемогами та невдачами. Після виступів учасники мали можливість задавати питання, які їх цікавлять. Діалоги вийшли конструктивними, цікавими та корисними для слухачів

Повний зал – а це півсотні слухачів – плюс 5 відомих та успішних спікерів. Що з цього вийшло? Конструктивний діалог – так стартувала перша в Закарпатті школа лідерства для молоді. Учасники заходу – в основному молодь, активно задавали питання, як особисто, так і письмово через ведучого.

Роберт Горват – політик, засновник успішного бізнесу, Тетяна Вашаргелі – заслужена журналістка України, Альона Камінська – засновниця школи танцю «Бліц», Михайло Карпенко – блогер, засновник студії продакшн «Наша файта», Ольга Тоїчкіна– сомельє, засновниця «СироВина» – 5 спікерів – відомих та успішних кожен у своїй сфері, не тільки секретами успіху, своїми перемогами та невдачами, а й мотивували молодь розвивати власну справу.

Школа лідерства – одноденний захід тривалістю 4 години. Проект вперше організували, аби розвивати молодь Закарпаття.

Організатори і надалі будуть розвивати Школу лідерства. У планах – реалізація проектів зі спікерами, успішними у різних галузях і не тільки із Закарпаття.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × three =