У школі в Широкому на Хустщині замінили дах

Понад 1 млн. грн. витратили з районного бюджету на нову покрівлю Широцької ЗОШ І-ІІ ступенів, що на Хустщині. Хоч даному навчальному закладу вже п’ятий десяток, однак нагальна потреба замінити дах виникла тільки кілька років тому, коли почала затікати стеля у класних приміщеннях. Власне, районна влада не стала гаяти часу і наразі старе шиферне покриття школи замінили на нове.

Село Широкий розташоване посеред гірської місцевості і має чимало принад, однак тут лише всього один навчальний заклад. І то – більше 5-ти років тому він підлягав реорганізації із-за незначної наповнюваності, але його таки відстояла громада, тому він функціонує й до нині. З потужністю у майже сотню учнів, школа зараз нараховує всього 25.

Це не єдина проблема. Як і більшість сільських шкіл, Широцька на десятки років була покинута напризволяще у питанні ремонту. Хоч навчальному закладу вже п’ятий десяток, однак нагальна потреба замінити дах виникла тільки кілька років тому, коли почала затікати стеля у класних приміщеннях. Тоді це стало проблемою номер один у школі. А торік її порушили й на рівні району.

Власне, районна влада не стала гаяти часу і наразі старе шиферне покриття школи замінили на нове. Голова Хустської райдержадміністрації Назарій Павлій каже: оновлення торкнеться усіх шкіл в районі, а їх – майже півсотні.

Окрім того, що тут міняють крівлю, горище ще й утеплюють. Аби школярам створити належні комфортні умови взимку. Роботи наразі на фінішній прямій. Джерело ж фінансування: районний бюджет.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =