У школі Горінчева на Хустщині продовжують заміну вікон

Наприкінці осені у школі с. Горінчево Хустського району, аби зберігати тепло, замінили вікна на першому поверсі, де в основному знаходяться класи початкової ланки. Тоді третина вікон на школі була замінена, а нині вже й половина, адже днями стартувала друга черга робіт із їх заміни.

Директор Горінчевської школи І-ІІІ ст.. Михайло Доромбей розповів, що зараз роботи тривають на другому поверсі закладу, за кілька днів їх мають завершити. Роботи фінансують із Державного фонду соціально-економічного розвитку і з районного бюджету, наступного тижня мають замінити вікна на спортзалі і в краєзнавчому музеї. Крім того, підлягають заміні і вхідні двері, яких у школі сім. Потреба ж замінити старе на нове виникла кілька років тому, кажуть тутешні працівники: старим вікнам було вже більше 70 років.

Зміни були відчутними вже взимку: на першому поверсі, де торік вікна замінили, у класах стало набагато тепліше. А наступної зими так буде по всій школі. До слова, проектна потужність школи – понад 600 школярів, наразі їх там 512.

Щодо спортивної зали, то тут не тільки мінятимуть вікна, а й здійснять косметичний ремонт за рахунок районного бюджету. А ще в навчальному закладі активно працюють над облаштуванням внутрішніх вбиралень. Відповідні приміщення у школі є давно, але всі роки, коли працює заклад, вони працювали не за призначенням, а справляти нужду школярі бігали на вулицю, у надвірний туалет. Вже цього року ситуацію виправлять. Скоріше за все, це трапиться під час літніх канікул, принаймні, так прогнозує дирекція школи.

Однак не Горінчевською школою єдиною Хустський район крокує до покращень в освітній галузі. Зміни торкнулися і решти навчальних закладів, розповів голова Хустської РДА Назарій Павлій. Ремонтні роботи почалися і в Вишкові, як у першій школі селища, так і в тамтешньому україномовному ДНЗ.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + seven =