Ще одного ужгородського чиновника обвинувачують у порушенні Кримінального кодексу

Прокуратура повідомила про підозру директору Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради. Його обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 351 КК України (невиконання службовою особою законних вимог депутата місцевої ради).

За повідомленням прес-служби прокуратури області, у ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний, всупереч своїм службовим обов’язкам, не організував належний розгляд депутатського звернення та не надав у визначений законом строк депутату міськради запитувану інформацію. Натомість посадовець необґрунтовано відмовив у наданні інформації, посилаючись при цьому на відсутність причинно-наслідкового зв’язку між інтересами виборців, депутатською діяльністю заявника та запитуваною інформацією.

Триває подальше слідство, яке здійснюють слідчі ВП Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області. Ужгородська місцева прокуратура й надалі процесуально тримає хід досудового розслідування на контролі.

Згідно з нормами Кримінального кодексу, покарання за таке правопорушення – штраф від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − 1 =