Щасливе сімейне життя для закарпатця почалося з кулі ворожого снайпера

14 жовтня святкуємо не тільки Покрови, але і День українського козацтва і захисника України. Ми підготували матеріал про неймовірну родину Юрія та Юлії Скібчиків. Це історія про війну та розчарування, про кохання. Адже війна не тільки забирає, але й поєднує серця.

Наполегливий Юрій вирізнявся з-поміж інших, що і підкорило серце Юлії. Це вже зараз подружжя згадує ті часи 15-го року дещо з посмішкою. І воліли б їх забути. При згадці тих подій Юлія ледь стримує сльози. Про те минуле вони говорять дуже рідко і тільки в колі найближчих. Сьогодні завісу привідкрили і для нас.

Саме Широкине стало, можна сказати, ключовим моментом в житті Юрія. Коли він отримав важке поранення в голову, дивом вижив. Тоді ще командир роти спецпризначення добровольчого батальйону «Донбас» не знав, що саме цей зловісний, ворожий постріл снайпера стане початком нового етапу життя. Щасливого життя.

Чоловік вже демобілізований. Але за плечима в нього бойовий досвід нівроку. Не давав спуску ворогу на Донеччині та Луганщині. Це Бахмутка, Мар’їнка, Іловайськ. 25-й та 31-й блокпости. Доля полону теж не оминула Юрія. Як і бачити загибель своїх побратимів під час першого бойового «хрещення» в Іловайську.
Та навіть на війні є місце для жартів та посмішок, а особливо коли хочеться показати по той бік – хто тут господар.

Зараз у подружжя учасника бойових дій Юрія та лікаря Юлії спокійне життя на Закарпатті. Живуть тут, хоч і родом не звідси. Тут зіграли весілля в закарпатських традиціях. Виховують маленького Михайлика. І головне, як кажуть, війна залишилася на війні, а вдома завжди підтримують одне одного.
У День захисника України хочеться сказати просте «дякую» за мужність та наше мирне небо.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × two =