Як вберегтися від застуд: поради лікаря

З настанням холодів збільшується ризик захворіти на грип чи застуду. Чимало дітей та дорослих в цей час приносять додому інфекції.

Найбільш вразливими до вірусних інфекцій є діти. Обов’язково зверніться до лікаря, якщо ви помітили такі симптоми, як підвищена температура, кашель, виділення з носа і чхання, неприємні відчуття в горлі. У грипу прояви серйозніші: температура вище 39 градусів, біль у м’язах і головний біль, різка слабкість і відмова від їжі.

Щоб вберегтися від грипу, недостатньо уникати великого скупчення людей і контакту з ними, і навіть захисної маски. Найважливішим засобом захисту є вакцинація.

Специфічної терапії для лікування вірусної інфекції немає. Завідувачка інфекційного відділення Закарпатської ОДЛ Віра Соловйова рекомендує загальну терапію, щоб якомога швидше вивести вірус із організму, багато пити і не змушувати хворих їсти. Якщо сильно болить голова або висока температура, лікар радить «Ібупрофен» і «Парацетамол». Щодо антибіотиків – то варто від них відмовитись.

Дуже важливо дбати не лише про своє здоров’я, а й про здоров’я інших людей. Тому якщо ви захворіли – краще залиштеся вдома. Тож прислухайтеся до порад лікаря, бережіть себе і будьте здорові!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − eleven =