Міськрада Ужгорода не підтримала петиції про пам’ятник жертвам Голодомору і забудову центру

В Ужгороді відбулося чергове засідання сесії міської ради. Депутати розглянули чимало питань порядку денного, серед чого дві петиції – перенесення пам’ятника жертвам Голодомору «Свіча пам’яті» та мораторій на забудову історичного ареалу міста. Не обійшлося і без конфліктів.

Сесія тільки почалася, а в бік міського голови Богдана Андріїва «посипалися» звинувачення у зловживанні службовим становищем через земельну ділянку на пл. Петефі. Юристи товариства запевняють, що мають право оренди, а мер Ужгорода під приводом передачі ділянки школі номер 9 планує сам нею заволодіти.

Богдан Андріїв запевняє, що землю віддадуть школі. А правову оцінку стосовно спірної споруди, яка на ній розташована, будуть давати правоохоронці. Міська рада також планує звернутися до суду.

Підняли на сесії і питання освітнє. Мовляв, ужгородська школа №6 не отримала нових парт. Начальниця управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухамедьянова пояснює, що стосовно цього питання наразі триває слідство.

Не підтримали депутати петицію про перенесення пам`ятника жертвам Голодомору «Свіча пам’яті». Томаш Лелекач, один із ініціаторів його створення, каже, що ідея виникла ще два роки тому. І хоч вигляд не всім подобається, монумент повинен знаходитися на місці.

Не підтримали депутати й петицію про тимчасовий мораторій на забудову земельних ділянок, реконструкцію чи добудову об’єктів у межах історичного ареалу міста. Ну а позитивним на сесії стало нагородження спортсменів-переможців міжнародних турнірів, а також вихованців студії сучасного танцю «Бліц», які вибороли 7 золотих медалей на чемпіонаті світу в Хорватії.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 14 =