Закарпатська облрада просить допомоги у відновленні траси “Мукачево-Рогатин”

Сесію Закарпатської обласної ради розпочали з дорожніх питань. Депутати кажуть, осторонь проблеми, яка виникла на трасі “Мукачево–Рогатин”, залишатися не можна.

Проблема з ремонтними  роботами виникла через ухвалу Івано-Франківського окружного суду заборонити проводити роботи. Адже невдоволений підприємець, що програв тендерну процедуру – подав позов. Тож роботи по відновленню траси – призупинено. А жителі протестують. Тому депутати просять допомогти вирішити питання.

Згодом депутати приступили до порядку денного. Затвердили План заходів на 2019 рік з виконання Програми енергоефективності області. Внесли зміни до програми Регіонального оздоровлення та відпочинку дітей, програми розвитку прикордонної інфраструктури Закарпаття на 2018-2022 роки. Про стан законності та боротьби зі злочинністю доповів  головний прокурор Закарпаття. Депутати також подякували начальнику ГУНП в області Роману Стефанишину та вирішили просити в МВС  для нього звання генерала. Кажуть – за останній час розкрито чимало резонансних злочинів. А ще полісмени забезпечили гідно хід волевиявлення. Очільник поліції у свою чергу каже 2 звання не треба, просив допомогти добудувати житло для поліцейських.

Вирішували депутати і низку кадрових питань: про затвердження  директора – художнього керівника комунального закладу «Закарпатський академічний обласний театр ляльок», ним став колишній керівник Мирослав Петій, а на посаду директора «Міжнародного аеропорту «Ужгород» призначили Руслана Ліса. А ще депутати затвердили Антикорупційну програму області на 2019 рік.

Озвучили обласні обранці і низку  депутатських запитів. А ще звернулися до уряду з проханням скасувати станційного збору з учасників бойових дій. Загалом звершили сесію без скандалів та суперечок.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + twelve =