В Мукачівському районі планують цього року все ж відремонтувати низку навчальних закладів

На сесії Мукачівської районної ради були присутні 28 депутатів. На порядку денному – 7 питань. Більшість прийняли в цілому, а це: про програму сприяння діяльності органу державної казначейської служби України в казначейському обслуговуванні установ бюджету району, про внесення змін до Програми «Турбота» 2019 та про передачу бюджетних установ.

А от в блоці «Різне» у районних обранців з’явилися питання, і практично всі вони стосувалися бездіяльності в освітньому секторі, а саме гальмування ремонтних робіт у навчальних закладах.

Ці та чимало інших об’єктів районузалишились без фінансування через ситуацію, що склалася в управлінні освіти Мукачівської РДА. Ми вже повідомляли про начальницю відомства – Світлану Кешелю, яка відмовлялася підписувати документи, то перебуваючи на лікарняних, то у відпустці… Однак буквально вчора рішенням Ужгородського міськрайонного суду Світлану Кешелю від займаної посади відсторонили. І шанс на те, що ці об’єкти до кінця року все ж таки дофінансують і відремонтують, є.

Тим не менше, вже є виконувач обов’язків начальника відділу освіти, і як запевнили присутніх – питання щодо ремонту навчальних закладів вирішуватимуть якнайшвидше.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 18 =