Остання сесія міськради Ужгорода стала скандальною через землю і пологовий

Остання сесія Ужгородської міської ради стала насправді скандальною: питання земельних ділянок, будівництва, пологового будинку, заяви, що розходяться зі справами. 

Розпочали сесію депутати із звернення до голови обласної адміністрації та обласних обранців з приводу процесу децентралізації. Серед переліку питань порядку денного – проведення повторного конкурсу на посаду головного лікаря пологового будинку Ужгорода. Нагадаємо, ще 24 червня, враховуючи думку більшості трудового колективу медичного закладу, конкурсна комісія міськради обрала керівником пологового Вікторію Пантьо. Однак досі її на посаді керівника не затвердили.

Юристи просили депутатів не розглядати питання, однак ті проголосували «за». На сесію міської ради Ужгорода прийшов і Народний депутат України Роберт Горват. Наголосив, в діяльності міськради вбачає порушення законодавства. Планує звертатися до правоохоронців. Зокрема, це стосується питання і пологового будинку. Роберт Горват каже, добре вивчив порядок денний сесії, звернув увагу депутатів і на питання про відчуження приміщень та землі. Нардеп попросив правоохоронні органи розглянути озвучені ним факти. Міський голова Ужгорода прокоментував слова Роберта Горвата.

Проте рішенням сесії депутати погодили виділення землі під будівництво в Боздоському парку та на зеленій зоні по вул. Генерала Свободи, а також сесія міської ради фактично дозволила будівництво біля драмтеатру.

Прийшов на сесію і обурений житель Ужгорода, який вже не перший рік просить в міста купити або орендувати земельну ділянку. Хоче побудувати приватний дитсадок. Натомість мерія дарує землю, за яку готовийплатити підприємець, громадській організації. Суд зобов’язав повторно розглянути заяву eжгородця, однак депутати відмовили.

Побили горшки на питанні виділення приміщеннядля потреб ромів. Один з депутатів запевнив: передати у використання громаді ромів дороговартісне приміщення мер вирішив з корисливих мотивів. Тут знову ж таке не обійшлося без прохання взяти питання на контроль правоохоронців.

Також рішенням сесії депутати Ужгородської міської ради ухвалили цьогорічних почесних громадян. Ними стали директор ОП «Ужгородський коньячний завод» Володимир Гісем та доктор фізико-математичних наук Василь Химинець.Апосмертно звання званняприсвоїли художнику, колишньому директору КП «Міськсвітло», засновнику благодійного фонду «Художники – дітям» Науму Рєпкіну.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + three =