Сесія міськради Мукачева пройшла з питаннями до воєнкома та начальника міського господарства

Чергова сесія Мукачівської міської ради традиційно розпочалася з гімну України та Мукачева. На розгляд цього разу винесли 36 питань. За присутності 29 депутатів перейшли до голосування.

Усі питання, що винесли на сесії, депутати погодили більшістю голосів. А це звіти начальників установ, встановлення меж землекористування, внесення змін до міського бюджету та інші сфери життєдіяльності мукачівців.

Серед тем, які викликали обговорення – це проходження призову до армії. Військовий комісар Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв пояснив,що у розшуку наразі знаходяться більше 2000 чоловік.

Також чимало питань виникло і до начальника міського господарства Вячеслава Гасинця, зокрема, що буде з алеєю троянд та лежачими поліцейськими у мікрорайоні Росвигово. Офіційно посадовець заявив, що на місці трояндової алеї буде паркова зона.

Нагадаємо, після того, як журналісти М-студіо оприлюднили інформацію про те, що алея троянд викорчувана – наступного дня на окремих інтернет-порталах опублікували коментар начальника УМГ пана Гасинця, що нібито там знову висадять троянди. На сесії вже прозвучало, що там буде новий парк. Тож що буде насправді на місці колишньої алеї троянд, – версій від влади є кілька.

А от щодо лежачих поліцейських, то як зазначив начальник міського господарства, то їх демонтували ще декілька тижнів тому, аби поставити нові.

Наостанок роботи чергової сесії Мукачівської ради депутати погодили звернення до Президента України щодо збільшення ціни на газ та попрощались до наступної позачергової сесії, яка відбудеться вже завтра, 26 жовтня.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × five =