Сергій Тарута побував на фабриці «Фішер» у Мукачеві

Сергій Тарута, лідер партії «Основа» під час робочого візиту був на екскурсії з керівниками та трудовим колективом ТОВ «Фішер Україна». Під час зустрічі представники партії мали змогу побачити процес створення лижного спорядження відомого бренду.

Під час робочого візиту на Закарпатті лідер партії «Основа» Сергій Тарута побував на ознайомчій екскурсії на ТОВ «Фішер Україна» – офіційний представник відомого бренда австрійського лижного спорядження FISCHER в Україні.

Фабрика Fischer є однією з найбільших в Європі по виробництву спортивного спорядження. Під час екскурсії побачили увесь процес створення необхідного спорядження для зимових видів спорту.

Під час екскурсії представники партії «Основа» мали змогу поспілкуватися із робітниками фабрики, які працюють над створенням лиж, хокейних ключок та іншого спортивного спорядження.

Сергій Тарута наголосив на професіоналізмі людей, які займаються виробництвом, та на тому, як вміло використовують можливості та ресурси Закарпаття для виготовлення готової продукції, яка продається по всьому світу.

Лідер партії «Основа» вважає, що основними чинниками успіху компанії є мета, стратегія, команда та репутація.

Сергій Тарута побажав компанії розвитку та процвітання, та популяризації лижного спорту в Україні.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − eight =