Санта-Клауси зі сніговиком їздили Хустом на велосипедах

У Хусті міськими вулицями їздили на байках справжнісінькі Санта Клауси. Традиційно ГО «ВелоОб’єднання» організувала велопробіг «SANTA BIKE FEST», у якому міг взяти участь кожен охочий. Необхідно було замінити звичайний одяг на шуби та костюми Санти або ж мати якусь іншу новорічну атрибутику.

Традиційно ближче до Нового року міськими вулицями Хуста їздять на байках справжнісінькі Санта Клауси. А поки місцеві чекали їхнього старту, під головною ялинкою міста відбувалися справжні розваги. Професійна команда аніматорів розважала дітлахів неподалік Різдвяного ярмарку аж до приїзду сант.

Щодо костюмованого велопробігу, то щороку організовує його ГО «ВелоОб’єднання» і присвячений він Новорічно-Різдвяним святам, здоровому способу життя та гарному настрою. Тому не важливо, скільки збереться учасників на унікальний «SANTA BIKE FEST» і хто подолає його маршрут – важливо продовжити те, що так до вподоби містянам і дарує їм посмішку.

Мати з собою новорічну атрибутику – основна умова заходу. Відтак всі охочі хустяни звичайний одяг замінили на шуби чи костюми Санти, сідали на велосипеди і долучалися. До слова, й їхні залізні коні були також святково прибрані.

Крім того, цього року серед учасників був і справжній сніговик. Юрій каже, що костюм зробив за 5 хвилин, а взяти участь у Санта-Байку запросили друзі і він погодився.

Черговий велоза’їзд зібрав зо два десятки учасників різного віку.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 18 =