На Мукачівщині селяни гуртом рятували поля від паводку

На Мукачівщині жителі кількох сіл самотужки рятували свої населені пункти від підтоплення. Люди мішками з піском зупинили воду, яка вже виливалась на поля з місцевого каналу. Працювали усі гуртом, тож за 6 годин роботи отримали і необхідний результат.

Минулого тижня після потужних злив рівень води, як і у всіх водних артерій краю, в каналі Баркасівка суттєво піднявся. Та щойно місцеві помітили витік води з-під дамби, відразу піднялось на ноги все село, розповідає голова села Чомонин Тібор Бакша.

За справу взялись усі гуртом. До роботи підключились навіть місцеві священики. Адже можливий прорив дамби міг стати причиною підтоплення сільгоспугідь та дворогосподарств.

Головна проблема в тому, що вода знайшла собі вихід під дамбою, де ще півстоліття тому встановили шлюз, та свою функцію він вже давно не виконував. Люди працювали 6 годин, аж до вечора, аж поки прорив вдалось зупинити.

З іншого боку дамби люди зробили імпровізовану криницю з мішків, щоб вирівняти рівень води. Тож тимчасово проблему вдалось вирішити. Зараз місцева влада вже звернулась в область по допомогу, просять виділити трохи більше 400 тис. грн. Коли кошти надійдуть, першочергвое завдання – відновити частину дамби та демонтувати старий шлюз.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =