Народний депутат Василь Петьовка: “Розвиток туризму – пріоритет для Закарпаття”

Про те, що саме традиційні сфери життя горян є найбільш перспективними з огляду на розвиток туризму, наголосив народний депутат України Василь Петьовка під час спілкування з жителями Рахівщини та гостями фестивалю – ярмарку “Гуцульська бриндзя-2019”.

Народний депутат Василь Петьовка зауважив: розвиток вівчарства, підтримка малих підприємців, які у найвіддаленіших селах створюють робочі місця, розвивають сімейний бізнес, дають роботу односельчанам, та роблять все для того, аби привабити туристів на Закарпаття, – варті найбільшої уваги та підтримки з боку держави.

Завдяки розвитку місцевого потенціалу, що включає в себе і народні ремесла, і виробництво притаманних для гірських районів продуктів, в тому числі і тваринного походження, є шанс підтримати місцевого виробника. Це – можливість розвивати бізнес на місцях, наповнювати місцеві скарбниці та надавати регіону ще більшої привабливості у сфері туризму, що наразі є найбільшою перспективою для Закарпаття.

Під час фестивалю-ярмарку «Гуцульська бриндзя – 2019», від імені народного депутата України Василя Петьовки нагородили відзнаками та подяками представників усіх громад Рахівщини (міста Рахів, селищ та сіл), що взяли участь у фестивалі та представили на ньому свої населені пункти. Подяки представникам органів місцевого самоврядування вручили помічники народного депутата . Нагадаємо, щороку на фестивалі «Гуцульська бриндзя» населені пункти Рахівського району представляють свої міста, села, селища, демонструють їх колорит, дивують гостей стравами, що готують тільки у них. Ну і під час фестивалю обов’язково на кожному столі є бриндзя, більш відома як «біле золото» горян.

Нагадаємо, фестиваль «Гуцульська бриндзя 2019» є найпопулярнішим та найбільш колоритним, який щороку приваблює на Рахівщину тисячі туристів.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × four =