У Тячівській об’єднаній громаді розвивають спортивну інфраструктуру

Спорт та фізичне виховання – на цих напрямках акцентують особливу увагу в Тячівській об’єднаній територіальній громаді. Останні роки тут реалізовано кілька значних проектів в даній сфері.

Завдяки процесу децентралізації вдалось профінансувати будівництво сучасного спорткомплексу, відновити існуючу інфраструктуру в місті та прилеглих селах. Сьогодні в планах громади багато нових кроків у спортивній галузі. Міський голова Іван Ковач охоче поділився з колегами досвідом та розповів про переваги утворення ОТГ. Зустріч відбулась в рамках прес-туру, організованого Закарпатським регіональним відділенням Асоціації міст України.

З моменту утворення Тячівської об’єднаної територіальної реалізовано низку проектів і сьогодні цей процес триває.

Спортивна арена в місті Тячів по праву може вважатися родзинкою міста. Її будівництво розпочалось ще до створення ОТГ, але завершити проект вдалось тільки після об’єднання громад два роки тому. Сьогодні об’єкт є прикладом для інших місцевих громад.

Важливим етапом на шляху децентралізації є роз’яснення експертів, які чітко володіють ситуацією та можуть допомогти місцевим радам реалізувати свої ініціативи

Обмін позитивним досвідом та конструктивний діалог є запорукою успіху в реалізації проектів, які можуть принести користь громаді. Демонстрація формули успіху – один з важливих елементів, який дає можливість побачити, що подібний механізм цілком реальний.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =