Мистецький пленер, присвячений сакурам, розпочався в Ужгороді

Традиційний пленер художників «Рожевий цвіт» стартував в Ужгороді. Кілька десятків митців з області приїхали у сакурову столицю, аби розкласти мольберти та зобразити Ужгород рожевий – сакуровий.

Рожевий цвіт сакури в Ужгороді вже зібрав тисячі туристів. Помилуватися деревами приїздять звідусіль. На вулицях біля японських вишень – черги за фото. Полюють на вдалий рожевий пейзаж і художники.

В пік цвітіння сакур художники області збираються вже на традиційний пленер. Цьогоріч приїхало до Ужгороду понад 20 митців. Художники розповідають: це чудова нагода познайомитися та набратися певного досвіду. Протягом дня відвідали галереї, поспілкувалися на мистецькі теми і провели дискусію на тему сучасного мистецтва. Такий пленер у пік цвітіння японської вишні, кажуть, чудова нагода поповнити колекцію сакурових пейзажів. У художника зі Сваляви Віталія Дороша це вже буде п’ята картина з сакурою.

Завершили з зустріч обговоренням з досвідченими митцями краю роботи виконані у день пленеру. Художники кажуть, зустріч пройшла плідно. Тож обіцяють незабаром зібратися знову.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × two =