Батьки вбитого у Горонді хлопця півтора року чекають покарання для винних

У Мукачівському міськрайонному суді відбулося чергове засідання у кримінальній справі про вбивство, яке сталося 10 січня минулого року в селі Горонда Мукачівського району. Півтора роки батьки Володимира Вереша чекають на покарання для винних у смерті їхнього сина, судові засідання тривають одне за одним, проте ніхто досі не покараний.

Розпочали засідання із клопотання про доручення доказів сторони захисту, а саме інформаційної довідки від української спілки психотерапевтів, в якій наведено пояснення про питання можливості наслідків психотравмуючих подій, які можуть проявитись в учасників бойових дій, які перебували в зоні АТО\ООС. Проте прокурор наголосив, що ця довідка не є повним доказом.

Також під час засідання виникли питання у зв’язку з невідповідностями у фактах та показах учасників розгляду. Зокрема, адвокат підозрюваного наголосила на роздруківці телефонних розмов сторін, згідно з якими один із потерпілих Мучичка забув про телефонний дзвінок у день вбивства.

З’ясовані факти розчаровують мати вбитого Володимира Вереша Маріанну. Жінка також незадоволена роботою прокуратури та слідчих.

У зв’язку з відсутністю другого адвоката підозрюваного та одного з потерпілих колегія суддів прийняла рішення призначити судові дебати на 6 серпня 10 годину ранку. Вже 7 серпня планують оголосити вирок. Мати вбитого сподівається, що він буде справедливим.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × two =