Русла річок Закарпаття за рік розчистили всього на 20 відсотків від потреби

Протягом року на руслах річок Закарпаття було розчищено близько 200 000 м³ надлишку з піщано-гравійної суміші, сміття, чагарників та підтопленої деревини. Це всього 20% від реальних потреб з проведення необхідних робіт на території області, написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат Василь Петьовка.

«З року в рік така ситуація створює додаткову проблему з ускладненням проходження повеней. Як наслідок – руйнація берегоукріплень, підтоплення сільськогосподарських угідь, приватних дворогосподарств та доріг. Відтак, днями ініціював обговорення цієї проблематики у стінах Закарпатської ОДА. Разом зі мною, участь у нараді взяли мої колеги-нардепи Роберт Горват та Владіслав Поляк, обласний обранець Мирослав Білецький, керівництво ОДА та працівники компетентних відділів.

Гострою проблемою у питанні розчищення русел річок є занадто тривала процедура погоджень документів для проведення відповідних робіт. З огляду на це, разом з колегами-нардепами з Закарпаття попросили спеціалістів надати пропозиції щодо врегулювання цього питання, адже спрощення процедури дозволить суттєво збільшити об’єм щорічних розчищень.

У свою чергу, голова ОДА Ігор Бондаренко доручив працівникам адміністрації створити робочу групу, яка вивчить усі питання та надасть пропозиції для їх вирішення. Сподіваюся, що спільними зусиллями нам вдасться навести лад у цьому питанні!», – йдеться у дописі Василя Петьовки.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × one =