Розбійники, які катували жителя Сторожниці при його дочці, пішли за грати

Ужгородця і киянина, обвинувачених у розбійному нападі на жителя села Сторожниці , позбавили волі. Вирок у справі постановлений судом присяжних спільно з професійними суддями Ужгородського міськрайонного суду.

Злочин стався взимку 2015-го року. Тоді 65-річний мешканець міста Києва та 19-річний ужгородець, з метою заволодіння матеріальними цінностями, потрапили до будинку поблизу ресторану «Чарда». На той момент господар разом із 3-річною донькою були вдома.

Підсудні зв’язали власника будинку, почали бити електрошокером та металевою битою і вимагати сказати, де гроші та коштовності. Не отримавши задовільного результату, киянин здійснив декілька пострілів по ногам потерпілого.

Мешканець столиці також здійснив три прицільні постріли у бік правоохоронця, який прибув на місце події за викликом потерпілого.

Внаслідок злочинних дій потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження, а його донька, яка на момент розбою перебувала в приміщенні, зазнала психологічних страждань.

Докази, зібрані під час досудового розслідування та судового розгляду, суд вважає допустимими, й такими, що безпосередньо вказують на вчинення діяння обвинуваченими.

Тож судом постановлено вирок, за яким 67-річного підсудного позбавлено волі на 9 років із конфіскацією належного йому майна. Киянин визнаний винний у вчиненні розбійного нападу, поєднаному з заподіянням тяжких тілесних ушкоджень потерпілому, носінні та зберіганні вогнепальної й холодної зброї, а також замаху на життя правоохоронців.

В свою чергу, 22-річному ужгородцю за співучасть у розбійному нападі судом призначено покарання у вигляді семи років і двох місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Також за спричинені матеріальні збитки та моральні страждання винуватці зобов’язані сплатити потерпілому відшкодування шкоди у розмірі понад 200 тисяч гривень.

Вирок, постановлений сьогодні, набирає законної сили після закінчення 30-ти денного строку на апеляційне оскарження.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × one =