Російська вакцина від коронавируса виявилася ветеринарним препаратом небезпечним для здоров’я

Російська вакцина від коронавируса- препарато небезпечний для здоров’я. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник російської біофармацевтичної компанії, науковий співробітник Інституту біохімічної фізики РАН Олександр Кудрявцев.

«Довго вони не публікували свій склад, але зараз опублікували і я розчарований. Чесно кажучи, я сподівався, що це вакцина сучасна, на рекомбінантних білках, безпечні вакцини, засновані на аденовіруси або вже тим більше аттенюірованнимі, коротше кажучи «живі» вакцини …

Але! Це ось, це навіть не минуле покоління, це вакцини з ветеринарії! Там є вакцини такі, пептидні, від ящуру, яким худобу колють, кількостях міліграм антигену. Ну, типу якщо здохне – не страшно, головне щоб зараз не розносив. Ну нікому при здоровому розумі і добрій пам’яті не прийде в голову колоти ОСЬ ЦЕ людям.Виявляється прийшло. І це прийшло в голову одному з провідних наукових установ Росії. Я розчарований. Чесно. Немає конкурентів. Для порівняння, у звичайній вакцині від грипу – всього 45 мкг антигену (по 15 мкг кожного), та й та не всіма переноситься нормально. Тому роблять такі як «Грипол Плюс», де кожного антигену по 5 мкг, всього 15 мкг. Пріоритет «Безпеки» над «Ефективністю»! », – написав вчений.Минулого місяця міжнародні вірусологи і медики ретельно вивчили принцип дії зареєстрованої в Росії путінської вакцини, а також її китайського аналога (CanSino Biologics).

Результат їх приголомшив. Путінська вакцина знищить імунітет людини і підвищує уразливість до ВІЛ. Засновані на геномі вірусу-помічника Ad5 речовини можуть зробити отримав вакцину людини більш вразливим до СНІДу, що в свою чергу загрожує спричинити за собою спалах ВІЛ.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 14 =