Росія готує хвилю дезінформації!

Росія готує хвилю дезінформації проти державних органів України, які працюють над процесами обміну полоненими, щодо причин призупинення обмінів військовополоненими. Дестабілізаційна інформація ширитиметься пропагандистськими каналами. Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, посилаючись на інформацію Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. За наявними даними, Росія готується звинуватити Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у завищенні вимог щодо формули обміну з Росією та намірі повернути військовослужбовців усіх без винятку підрозділів, зокрема «тих, до яких російська влада плекає особливу пропагандистську лють». Як пише штаб, метою російських спецслужб є дестабілізувати ситуацію всередині українського суспільства та посіяти недовіру до державних органів, які організовують обміни полоненими. А також — виправдати власну бездіяльність. Адже з літа цього року, попри всі зусилля України з повернення військовополонених, саме російські уповноважені представники систематично ускладнюють обмінний процес. Омбудсман запевняє, що Україна за жодних умов не припинила і не припинить намагання повернути наших воїнів.  Він закликав не піддаватися на російську пропаганду — Україна попри все продовжує перемовний процес — і запевнив у готовності віддавати російських військовополонених лише повертаючи додому наших захисників та захисниць.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 9 =