Окружна виборча комісія в Тячеві працювала весь понеділок із паузами

В Окружній виборчій комісії № 72 з центром у місті Тячів у понеділок протягом дня робота кипіла. Члени ДВК кажуть, завдяки безсонній ночі вдалося підрахувати більшу частину бюлетенів.

На ОВК № 72 перші представники дільничних комісій почали з’їжджатися вже після 21 години, відразу після підрахунку голосів на своїх дільницях. Як розповідає член ОВК Іван Деяк, саме в цей час у них розпочинається активний робочий процес. Ті, кому вдається раніше потрапити до актової зали, не обов’язково швидко здають свої протоколи,бо на ОВК фіксують незначні порушення.

Серед проблемних дільниць називає виборчу дільницю з Солотвина. Представники цієї дільниці станом на 8 годину ранку 22 липня на ОВК не з’являлися. Здати свої протоколи на цей час змогли тільки 40 дільниць і 104. Серед них і члени комісії з Тересви. А от представники дільниці №210 411 з селища Великий Бичків тільки чекають на свою чергу.

Вже через пів години члени ОВК призупинили свою роботу. Кажуть, помилки в бюлетені через недотримання тиші та черги доводиться шукати по пів години.

Спостерігачі з Канади кажуть,що всі ці нюанси будуть фіксувати та судити про порушення поки не в їх юрисдикції.

Після невеликої паузи робота на ОВК відновилась.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + nineteen =