У Мукачівській греко-католицькій єпархії підбили підсумки 2019 року

Традиційно після Різдвяних свят керівництво Мукачівської греко-католицької єпархії організувало зустріч з громадськістю та журналістами, аби поділитися результатами роботи у 2019 році та розповісти про плани на 2020. А також відзначити кращих та вручити їм заслужені нагороди. Прикрасили захід колядники з села Порошково, що на Перечинщині.

Владика Мілан Шашік, єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії підбив підсумки 2019 року на зустрічі з громадськістю. До слова, захід організували у відреставрованому залі найнижчого поверху єпископської резиденції, де незабаром буде єпархіальний музей. Про це досягнення та поетапну реставрацію приміщень резиденції присутнім показали відеофільм.

Особливу увагу єпархія приділяє праці з молоддю. Щороку намагаються вносити нові ініціативи.

Своїми досягненнями за рік, що минув, поділився і очільник Фонду «Карітас». Щоденно працівники якого допомагають нужденним: як дітям, так і людям похилого віку. Це забезпечення їжею, одягом, прибирання помешкань тощо. Це дім Милосердя, де утримують понад десяток закарпатців різного віку. Організація літніх таборів. Це 15 тон гуманітарної допомоги, яка знайшла своїх адресатів у всіх куточках краю.

Не обійшлося й без нагород. Премію імені Михайла Лучкая, якою відзначають раз на два роки за краще книжкове видання, вручили Олександру Гаврошу за книгу «Різдвяна історія ослика Хвостика». Окрасою різдвяної зустрічі стали колядки у виконанні вірниць із села Порошково, що на Перечинщині.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =