Ректор УжНУ відзвітував про результати роботи за 2019 рік

Ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка відзвітував про результати роботи за 2019 рік. На відкритому засіданні трудового колективу 13 січня, де із 400 делегатів присутні 347 — а це 87%, керівник вишу розповів про стан справ, досягнення і плани на 2020 рік та перспективу вищого навчального закладу.

Ужгородський національний університете — найбільший вищий навчальний заклад Закарпаття та один із 12 найпотужніших вишів України. Про це свідчать показники та рейтинги вузу за 2019 рік. Про ці та інші досягнення вузу розповів на конференції трудового колективу ректор Володимир Смоланка.

Профорієнтаційна робота, контингент студентів, позитивна динаміка кількості іноземців, науково-педагогічних працівників, аспірантів та докторантів, участь та перемоги у різних конкурсах, а також інноваційний розвиток, фінансування та міжнародна співпраця – на цих моментах зупинився ректор УжНУ у своєму звіті.

Зокрема, Володимир Смоланка роз’яснив присутнім, які зміни у фінансуванні з 2020 року очікують виші в Україні. Масштаб університету, регіональний коефіцієнт, обсяг коштів на дослідження, залучені з позабюджетних джерел, позиція у міжнародних рейтингах, контингент студентів та працевлаштування випускників з 2021 року — ці показники лежать в основі формули фінансування закладів вищої освіти.

Підсумки 2019 року підбили, основні завдання виконані, а які не вдалося реалізувати — проаналізовані причини та намічені шляхи вирішення проблем, а також окреслені нові вектори функціонування у 2020 році. Одним словом, найбільший вуз краю розвивається!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 16 =