В патрульній поліції назвали дні, найнебезпечніші для закарпатських водіїв

Про результати роботи патрульної поліції Закарпаття за дев’ять місяців 2019 року говорили на брифінгу у конференц-залі готелю «Ужгород». Начальник УПП в Закарпатській області Юрій Марценишин відзвітувався про кількість виявлених адміністративних та кримінальних правопорушень, про кількість притягнутих до відповідальності, про превентивні заходи та реформування патрульної поліції у краї.

Вівторок і п’ятниця, між 12 та 16 годинами – саме тоді найчастіше стаються аварії на ділянці обслуговування патрульної поліції Закарпаття, а це автодороги М-06, Н-09, М-24. За 9 місяців 2019 року тут зафіксовано 2068 ДТП, для порівняння, за аналогічний період минулого року – 1942. Тобто ріст показника – 6%. А от кількість пригод із потерпілими знизилася на 24% – з 423 за 2018 рік до 321 ДТП у 2019 році.

Майже 30 тисяч адміністративних матеріалів було складено за 9 місяців поточного року на суму майже 6 мільйонів гривень, а сплачено на понад 4 мільйони. Майже 13 тисяч штрафів накладено на водіїв за перевищення швидкості, 683 протоколів складено за керування у нетверезому стані. 191 справу розглянули у судах – сума стягнень склала понад 2 мільйони, а водіїв сумарно позбавили права керування практично на 200 років!

Половину із 1118 кримінальних правопорушень у краї за звітний період розкрито за допомогою патрульної поліції. У тому числі й 140 із 188 резонансних наркозлочинів.

На 15 секунд скоротився середній час реагування патрульних на виклик, яких за цей час було більше 44 тисяч. Якщо у минулому році це було 7 хвилин 22 секунди, то зараз поліцейські прибувають на місце події за 7 хвилин і 7 секунд. На понад 2 хвилини скоротився і час опрацювання патрульними матеріалів.

«Безпека дорожнього руху – це життя» – під таким гаслом проходитиме відпрацювання у жовтні та листопаді. Мета заходу – підвищення безпеки та зменшення аварійності на дорозі.

336 чоловік – штат Патрульної поліції Закарпаття, з них 200 чоловік – патрулюють автошляхи краю. Наразі понад 20% – приблизно 75 осіб – некомплект. Наша область за цим критерієм на 7 місці у країні, найгірша ситуація з кадрами у Чернівецькій області. Триває безстроковий набір, то ж охочих поповнити лави патрульних – чекають із анкетами.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − ten =