Резиденція святого Миколая відкрила двері для дітей у Джублику на Іршавщині

Святий Миколай, якого обожнюють та з нетерпінням чекають діти, відкрив двері свого будиночка в с. Джублик, що на Іршавщині. Щодня святий Миколай не тільки забирає зі скрині надіслані малечею листи, а й радо приймає у себе в гостях. Зустрітися з чудотворцем поспішили і журналісти «М-Студіо».

Резиденція, де оселився святий Миколай, знаходиться на території греко-католицького монастиря Собору Пресвятої Богородиці. Двері до свого будиночка він відкрив ще 5 грудня. Відтоді, аби побачити Чудотворця, щодня сюди приїжджають сотні маленьких відвідувачів з усіх куточків краю.

Діти приносять листи для Святого Миколая, танцюють, співають та розповідають вірші. А за це отримують смачні подарунки.

Аби здійснити мрію свого маленького сина – побачити на власні очі святого Миколая, пані Олена разом з сім’єю подолала близько тисячі кілометрів. Жінка каже, на це не шкодувала ні грошей, ні часу, адже на власному досвіді переконалася – святий Миколай й справді здатен творити диво.

Священнослужителі Собору Пресвятої Богородиці кажуть, резиденцію відкрили зовсім не для збагачення, адже екскурсія монастирем, зустріч з святим та новорічні подарунки – абсолютно безкоштовні. Єдина мета, яку ставили перед собою: донести як до малечі так і до дорослих, що Миколай Чудотворець – не легендарна особа, а колись існуюча людина, яку ще за життя за добрі та благородні справи люди вважали святим.

Дитячі прохання Святий Миколай вислуховує особисто, а те, що замовлено в листах, обіцяє покласти під подушки вночі з 18 на 19 грудня.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 2 =