Закарпатців запрошуватися приєднатися до резерву ЗСУ

На Закарпатті кожен охочий може приєднатися до складу Збройних Сил України. Зокрема, добровільно укласти контракт для військової служби в резерві.

Окрім того, резервістами є й колишній військовослужбовці, котрі можуть поділитися своїм досвідом та знаннями. Основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян, з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні.

На службу в резерві на Закарпатті тільки за півроку добровільно контракт підписали близько 180-ти осіб. Це більше 50% від тієї кількості, кого повинні призвати. До прикладу, у Виноградові 4% осіб – жінки, які прийшли до військових частин. У завдання резервіста входять теоретичні й практичні навчання, вони повинні своєчасно з’являтися до місць виконання обов’язків служби.

Резервістами є переважно колишні військовослужбовці, також це військовозобов’язані громадяни, що ведуть цивільний спосіб життя. Також вони поділяються на дві групи – запас першої та другої категорії. Зокрема до запасу 1-ї відносять військовиків, які пройшли військову службу та мають військово-облікову спеціальність. До другої категорії відносять військовослужбовців, які такої не мають. Мета військового резерву – зберегти рівень військової підготовки.

Окрім того, резервіст отримує фінансове забезпечення, як і військовикам – за дні виконання служби. Та при потребі проходитимуть службу на Закарпатті. Підписати контракт може кожен охочий віком від 18 років. Мінімальний термін служби у резерві – 3 роки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 9 =