У Великому Бичкові після акції проесту почали ремонт дороги

Перекриття доріг через їх незадовільний стан залишається звичним явищем для Закарпаття. Люди скаржаться на стан дорожнього покриття. Автомобільні служби кажуть, що частково винні самі місцеві, які порушують конструкцію систем водовідводу.

Нещодавно ямковий ремонт розпочався у Великому Бичкові. Напередодні тут також перекривали дорогу.

12 червня місцеві провели попереджувальні акції в Діловому та Великому Бичкові. Дорогу розблокували того ж дня. Організатори обіцяли повернутись до перекриття, якщо не будуть виконані їхні вимоги.

Згодом дорожні служби розпочали ямковий ремонт. Представники служби автомобільних вже вкотре наголошують на проблемах з водовідводами. Кажуть, виною всьому хаотична забудова та захаращення.
У повідомленні служби автодоріг йдеться: «знищені водовідводи з дорожнього полотна, в багатьох дворогосподарствах влаштовані в’їзди в двори без водопропускних труб, що порушило функціонування водовідводу. Подекуди тротуари і узбіччя автодороги заскладовані будівельними матеріалами. Більше того, побудовані площадки біля торгівельних споруд і житлових будинків, які межують з автодорогою, та не узгодженізі Службою автодоріг. Це призводить до підтоплення проїзної частини, руйнувань дорожнього покриття, значної ямковості і створює загрозу безпеці дорожнього руху. Без звільнення смуги відводу від незаконно збудованих будівель, заскладованих в смузі відводу будівельних матеріалів і відновлення функціонування водовідводу Служба автодоріг не зможе проводити будь-які дорожні ремонтні роботи в межах окремихнаселених пунктів. Адже саме відсутністьводовідводу з дороги зводить нанівець проведення будь-яких ремонтів. Без звільнення смуги відводу від незаконно збудованих будівель, заскладованих в смузі відводу будівельних матеріалів і відновлення функціонування водовідводу Служба автодоріг вважає проблематичним проводити будь-які дорожні ремонтні роботи в межах окремих населених пунктів. Адже саме відсутність водовідводу з дороги зводить нанівець проведення будь-яких ремонтів».

Поки ж проїзд дорогами Рахівщини вільний. Напругу на деякий час вдалось зняти. В довготривалій перспективі позитивного ефекту варто чекати тільки тоді, коли всі сторони знайдуть компроміс і добросовісно виконуватимуть свої обов’язки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − two =