На Іршавщині ремонтують дорогу «Мукачево-Рогатин»

На ділянці дороги Мукачево–Рогатин в межах села Сільце габаритна техніка працює без зупину. Однак рух для автівок не перекривають. Пропускають транспорт однією смугою, по черзі. Водії кажуть, до таких незручностей за кілька тижнів вже звикли. Не нарікають, навпаки, тішаться, що нарешті цей шлях взялись ремонтувати.

Водії сподіваються, що ремонт буде якісний. А поки готові терпіти тимчасові незручності. Тим часом інженер- фірми підрядника ШБУ-77, що виграла тендер на відновлення цієї ділянки, каже, роботи виконують за німецькою технологією холодного ресайклінгу.

Загальна товщина покриття разом з основою буде до 35 см, з них 13 – безпосередньо асфальто- бетонне.

Хоч цю дорогу і ремонтують за державні кошти, всіляко сприяють роботам і в районах. Зокрема в Мукачівській РДА кажуть, дороги мають бути якісними, адже це обличчя району, а тому теж неабияк зацікавлені в їх відновленні та сприяють підрядникам у роботі.

Фірма-підрядник, яка працює на вказаній ділянці дійсно відповідально підійшла до робіт, каже заступник начальника Служби облавтодоруу Закарпатській області Михайло Пустовойтенко.

Понад 220 мільйонів гривень виділено у 2019 році на ремонт 30 км дороги Мукачево –Рогатин. З початку квітня після підписання угод у всіх напрямках розпочнуться роботи. Їх якість та масштаб – закарпатці оцінять згодом. Загалом на всі дороги краю – передбачена рекордна сума 620 мільйонів з Дорожнього фонду.

Роботи ж на цій ділянці протяжністю 10 км. планують завершити вже за місяць за сприятливих погодніх умов.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 4 =