У пункті пропуску «Ужгород» тривають роботи з реконструкції

Роботи з реконструкції нової адмінбудівлі в пункті пропуску «Ужгород– Вишнє Немецьке» тривають. Окрім офісних приміщень, тут обіцяють облаштувати і зали очікування, кімнату матері і дитини, медпункт. Будуть тут і нові вбиральні, яких так не вистачає проїжджим.

Що стосується дороги, то на пункті пропуску, згідно з планом, з’являться і нові дорожні смуги. Оскільки в планах – розширення смуг руху, вже працюють над зведенням підпірної стінки. Обіцяють облаштувати цивілізовані умови для руху автобусів-«Неопланів».

Водії кажуть, пішохідний перетин кордону чекають вже не перший рік. На їхню думку, це значно збільшить наплив туристів як до України, так і до Словаччини.

Пункт пропуску «Ужгород» відкритий ще у 1986 році. Свого часу він працював як вантажний та пасажирський. Перший етап реконструкції відбувся ще у 2010 році. Тоді вантажну ділянку відмежували. А у 2013 році було виділено кошти на реконструкцію в рамках європейського гранту. До 2016 року освоїли на роботи 3,5 млн. грн. І тільки у 2018 році продовжили роботи, та вже за кошти державного бюджету. В листопаді роботи знову почали повним ходом.

На території будуть сучасні бокси огляду, а також комплекс кінологічної служби. Чекають зміни і водіїв, які рухаються вантажною ділянкою пункту пропуску. Вагові комплекси буде запущено вже цьогоріч. Це окремий об’єкт, який створений з метою удосконалення митної інфраструктури.

Що стосується реконструкції пункту пропуску «Ужгород» в цілому, то на меті митники мають зробити цивілізовані умови для руху, комфортні умови для очікуючих перетини, та а також розвантажити пункт. Про строки виконання робіт, кажуть, говорити зарано, все залежить від фінансування.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − 2 =