На головній вулиці Рахова реконструюють мережу водопостачання

В Рахові збираються реконструювати мережу водопостачання на головній вулиці міста. Погодила фінансування цього важливого об’єкта комісія Мінрегіону 6 червня.

Тож джерело фінансування буде – Державний фонд регіонального розвитку. Кошти на ці потреби вдалося отримати завдяки клопотанням народного депутата України Василя Петьовки

Незадоволених якістю води місцевих жителів в Рахові не знайти. Люди кажуть, воду можна пити навіть з кранів, і навіть не кип’ятити. Як багатоповерхівки, так і приватний сектор забезпечені безперебійною подачею води в кранах. Щоправда, через зношеність мережі на певних ділянках нерідко стаються прориви. Тоді вода в кранах зникає на час ремонту. Одна з таких вулиць – Шевченка. Тому новина про реконструкцію мережі її мешканців потішила.

За словами міського голови Віктора Медведя, фінансування цього важливого для міста об’єкта вже погодила комісія Мінрегіону. Після того, як проект затвердить кабмін, розпочнуть і ремонтні роботи. А це значить – вже цього літа питання втрат води вдасться вирішити. Уже найближчим часом тут зможуть забезпечувати відповідний тиск в мережі та мінімізувати втрати.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 6 =