Реконструкцію НВК №1 в Хусті обіцяють почати цього року

Хустський НВК №1 реконструюють із добудовою під харчоблок і не тільки. Загальна кошторисна вартість проекту – близько 6 млн. гривень. Зараз у Хусті функціонує один навчально-виховний комплекс. Його звели більше 20-ти років тому на базі колишнього дев’ятого дитсадка, який опісля і перепрофілювали на школу-дитсадок. Власне, потреба у харчоблоці та їдальні виникла ще тоді, позаяк тодішній новенький проект їх не передбачав. Тож змушені були якось пристосовуватись… Кухню розмістили в одній із кімнат садочка, а їдальню зробили у приміщенні, що більше нагадує коридор. Однак гарячим харчуванням і дошкільнят, і школярів-початківців забезпечили, щоправда, позмінно.

Тепер же ситуацію збираються виправити. Проектно-кошторисна документація на руках, окремі кошти на ці цілі у бюджеті на 2018 рік закладені, каже Хустський міський голова Володимир Кащук. Загальна кошторисна вартість проекту – близько 6 млн.

Проектом передбаченні й інші приміщення, в одне з яких планують перевести учнів початкової ланки. А у вивільнених приміщеннях старої будівлі – теперішніх класі та актовому залі – з’явиться можливість створити додаткові дошкільні групи. Відтак і черга до дитсадка у цьому мікрорайоні значно скоротиться.

Коли розпочнуть реконструкцію навчального закладу з добудовою – поки невідомо, адже попереду ще тендерні процедури. Однак у міській раді запевняють, що вже цього року проект-мільйонник почнуть реалізовувати.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 14 =