Реформа медичної галузі в Ужгороді триває

В Ужгороді медики розповідали про здобутки та реформування медичної галузі обласного центру. Мова пішла і про кір, і дитячу лікарню, і вагітних. Лікарі наголошують – позитивні зміни є.Головний лікар Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Козак запевняє: вакцини в місті є, а батьки активно щеплять дітей. Каже, в Ужгороді проблеми із захворюваністю на кір немає, попри те, що загальний відсоток вакцинації у краї досі залишає бажати кращого.

Активізувалися ужгородці і в плані вибору сімейних лікарів. Договори з ними вже підписали близько 16-ти тисяч громадян. Ще б пак, кадрів вистачає. Також кожен лікар забезпечений технікою та умовами праці. В Ужгороді наразі нараховують 9 амбулаторій. Начальник відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради Василь Решетар запевняє: окрім двох, всюди ремонти, меблі та оснащення – усе є. На черзі – стаціонари, які вступлять у реформу з 2020 року.

Лікарі запевнили, що змінилася ситуація з сироватками проти ботулізму та протизміїними. Держава закупила їх. Наразі очікується перерозподіл між областями. 22 травня МОЗ затвердив нові правила виписування ліків – електронний рецепт, тож поки це нововведення буде поступово впроваджуватися, нові поля лікарі будуть заповнювати на паперових бланках.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 3 =