У Рахові сподіваються, що децентралізація дозволить оновити очисні споруди

Комунальна інфраструктура потребує постійного оновлення. Особливо — коли мова йде про воду. Це чудово розуміють в Рахові. Сьогодні в місті функціонує успадкована з радянської доби система очищення стічних вод. Тільки завдяки ентузіазму колективу підприємство залишається в робочому режимі та очікує на масштабне оновлення.

Алгоритм роботи підприємства залежить від погодних умов. Під час паводків техніка повинна працювати на повну потужність. Незважаючи на тривалий термін експлуатації, система і зараз працює. Аналіз рівня викидів в спеціалізованій лабораторії тут проводять щоквартально.

Вже не один рік на підприємстві очікують масштабного оновлення. Відповідний проект уже розроблено спеціалістами. Як це часто буває, єдиною перешкодою на шляху до модернізації, є фінансова складова. Проект передбачає суттєву оптимізацію робочого процесу за рахунок більш ефективних технологій.

Велику надію керівництво міста покладає на процес завершення децентралізацій, який дасть громадам значно більше інструментів для вирішення подібних питань.

Попри усі складнощі, рахівські комунальники продовжують підтримувати своє підприємство в належному стані, забезпечуючи очищення значних об’ємів води.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + three =