Районна сесія

28 депутатів Мукачівської районної ради на засіданні 8 сесії затвердили процедурні питання та перейшли до порядку денного, у якому 10 питань та різне. Почали з наболілого – ремонту доріг.

Депутати затвердили програму будівництва, капітального, поточного ремонту, реконструкції та утримання доріг Мукачівщини на 2017-2021 роки,яка передбачає відновлення 20 найбільш проблемних ділянок автошляхів. Також підтримали депутати і збільшення фінансування програми Турбота на 2017 рік. Підтримали коштами районної скарбнички і первинну медико-санітарну допомогу.

Підняли і проблемне питання – скорочення штатних одиниць Центру первинної медико-санітарної допомоги яка обслуговує приблизно 101 тисячу жителів Мукачівщини.

Затвердили депутати технічну документацію про нормативну грошову оцінку кількох земельних ділянок, від оренди яких планують отримати кошти. Заслухали і звернення сільських голів. Дану пропозицію підтримали депутати і проголосували за виділення майже 100 тисяч гривень на генплан проекту. І на кінець отримали відповідь від правоохоронних органів про санаторій «Перлина Карпат».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − eight =