Радикальна партія обрала Олега Ляшка кандидатом у Президенти

Більше тисячі делегатів з’їзду Радикальної партії обрали Олега Ляшка кандидатом у Президенти України. Приїхали підтримати кандидатуру політика фермери, вчителі, лікарі та представники робітничих професій з усієї України. Всі вони зі сцени говорили про те, чому саме Олег Ляшко має бути Президентом, серед них і його перша вчителька з інтернату.

Причиною більшості негараздів у державі Олег Ляшко вважає корупцію і тому запропонував радикальний метод боротьби з нею. Для злісних корупціонерів та державних зрадників пропонує впровадити смертну кару і планує винести це питання на референдум.

Олег Ляшко розповів, якими бачить головні завдання на посаді Президента України. Це подолання бідності, наведення порядку у державі та встановлення соціальної справедливості. Політик планує внести зміни до Конституції, щоб зменшити кількість народних депутатів до 250, скасувати посаду прем’єр-міністра, запровадити процедуру імпічменту для президента. Хоче також провести ротацію політичних еліт і дати можливість молоді керувати країною.

На перемогу Олега Ляшка благословила дружина і священнослужителі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 2 =