Різдво Христове святкували на Закарпатті

7 січня відзначають одне з 12 головних церковних свят – Різдво Христове. У період свят у храмах відбуваються богослужіння та колядування. Таким чином відзначають народження Спасителя та прославляють його.

Християни східного обряду відзначають Святвечір 6 січня, а вже 7 святкують Різдво Христове. Для вірян навечір’я має велике значення, адже вважається, що саме в цю ніч народився Христос.
Різдво – найдивовижніше і одне з улюблених свят в усьому світі, яке приносить радість у кожну родину.

Вранці 7 січня люди радісно вітаються фразою «Христос народився!», а у відповідь чують – «Славімо його!». У цей день прийнято ходити до церкви на святкову молитву, також важливою і незмінною традицією на Різдво є колядування.

Різдво Христове – це, в першу чергу, свято добра, миру і милосердя. Незважаючи на те, що Різдво – сімейний період, дуже важливо допомагати всім тим, хто з різних причин позбавлений святкових радощів.

З давніх-давен святкування Різдва в Україні мало особливе, символічне значення. З сивої давнини наші предки створювали у цей день атмосферу затишку, миру, злагоди й щастя у своїх оселях, а також кажуть – в ці дні головне не забувати про іменинника – на честь кого і відзначаємо ці свята.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 5 =